środa, 5 grudnia 2018

Twarda sztuka, czyli paczuszka z nr 5- Kalendarz Adwentowy z Wydawnictwa Czwarta Strona

Witajcie!!!
Od wczoraj wieczór  nie mogłam przestać myśleć o tym co kryje, pod firmowym papierem, paczuszka nr 5.  Muszę się Wam przyznać, że jak tylko otrzymałam kalendarz adwentowy od Wydawnictwa Czwarta Strona, to właśnie ten pakunek mnie zainteresował. Czy był jakiś konkretny powód dlaczego tak się stało- myślę, że nie. Nie mniej jednak dzisiaj, z samego rana, przed śniadaniem podbiegłam do mojej białej, magicznej skrzyneczki i wyciągnęłam z niej  ów prezent!


Pakunek kompaktowych rozmiarów jak się okazało zawierał  rzecz, której się nie spodziewałam ujrzeć, nawet nie pomyślałam, że coś takiego otrzymam. Tak więc miło się zaskoczyć- oczywiście pozytywnie. Zobaczcie co tym razem przygotowało Wydawnictwo Czwarta Strona.


I już wszystko jasne. Otrzymałam najnowszą książkę Remigiusza Mroza pt." O pisaniu na chłodno". Od razu wspomnę, że nie jest to kryminał! Remigiusz Mróz znany jest w całej Polsce jako osoba pisząca kryminały dlatego bliżej przedstawiać go nie trzeba. Osobiście bardzo się cieszę, że właśnie ta pozycja trafiła w moje ręce bowiem kilka dni temu zastanawiałam się czy jej nie zakupić. Mam nadzieję, że ta książka przybliży mi sylwetkę samego pisarza i będzie wartościową publikacją  na interesującą recenzję.

Miłego dnia dla Was.
Katja

2 komentarze: