środa, 17 lipca 2019

"Sekretne dziecko"- Kerry Fisher- miła przesyłka od Wydawnictwa Literackiego

Witajcie!

Pojawienie się listonosza w moich drzwiach zawsze zwiastuje dobre wiadomości. Biała, gruba koperta bąbelkowa jest zapowiedzią kolejnej powieści. Jeśli jesteście ciekawi jaki tytuł skrywał pakunek, który odebrałam, koniecznie zostańcie ze mną. Zapraszam!Prawie rok temu, będąc na urlopie miałam okazję przeczytać świetną powieść Kerry Fisher pt”Posłuszna żona”. Książka ta wywarła na mnie ogromne wrażenie. Swoje odczucia opisuje tutaj-zachęcam do przeczytania recenzji.


Wczoraj natomiast od Wydawnictwa Literackiego otrzymałam kolejną perełkę autorstwa  tej samej pisarki. Przyznam się Wam, że jestem ciekawa czy „Sekretne dziecko” wywoła takie same, lub większe emocje jak „Posłuszna żona”.

A może ktoś już czytał  najnowszą powieść Fisher? Poniżej możecie zapoznać się z krótką notą dotyczącą fabuły książki.

*"Możesz uciekać od swojej przeszłości, ale ona i tak cię dopadnie…

Autorka bestsellerowej „Posłusznej żony” powraca z nową angażującą powieścią.Susie musiała zrobić coś, czego odtąd zawsze będzie żałować. A potem zakopała głęboko i wyparła z pamięci przyczyny, dla których postąpiła tak, a nie inaczej. Jednak jej sekret powraca. Czego się tylko nie dotknie, jest naznaczone cieniem tamtego dramatu. Mąż Susie zastanawia się, dlaczego żona oddaliła się od niego. Córki nie potrafią zrozumieć jej zmiennych nastrojów. Susie zdaje sobie sprawę z tego, że przeszłość niszczy jej rodzinę, a poczucie winy zjada ją samą, ale nie potrafi uciec od konsekwencji swoich czynów. Nikt nie zna całej prawdy o Susie, a kiedy jej córki odkrywają rąbek tajemnicy, musi odpowiedzieć na pytanie, które nękało ją przez prawie całe życie: Czy prawda połączy jej rodzinę na nowo, czy rozdzieli na zawsze? Kolejna po „Posłusznej żonie” poruszająca do głębi opowieść Kerry Fisher o rodzinnych tajemnicach i kłamstwach. Miłośniczki książek Liane Moriarty, Jojo Moyes i Diane Chamberlain będą zachwycone."

* Źródło opisu: Wydawnictwo Literackie 


Dziękuję za egzemplarz recenzyjny Wydawnictwu Literackiemu.

Katja

3 komentarze: