środa, 13 lutego 2019

Wygraj " Chłopiec z ulicy wschodniej" - rozdawajka

Witajcie!!
 Dziś przychodzę do Was z rozdawajką. Nagrodą główną jest  książka Anny Stryjewskiej pt.  "Chłopiec z ulicy Wschodniej" oraz zakładka, którą wykonałam ja! :)


Co trzeba zrobić, aby wygrać wziąć udział w rozdaniu:

1. Być obserwatorem mojego bloga "Książkowe wieczory u Katji". Jeśli nie jesteś-zaobserwuj- czyli dodaj do obserwowanych. Jeśli nie potrafisz tego zrobić, podsuwam krótką pomoc- kliknij tutaj ). - warunek konieczny.

2. Zostaw komentarz pod tym postem wyrażający chęć udziału w konkursie. Możesz również zaprosić inne osoby do zabawy udostępniając ten post w mediach społecznościowych- blog, fb, instagram.

3. Baw się dobrze i trzymaj kciuki!!!


Rozdanie trwa od momentu publikacji  posta, tj. 13.02. do końca dnia 1702. Wygrywają dwie osoby- pierwsza wygrywa książkę, druga zakładkę. Wyniki pojawią się w ciągu 3 dni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń. Wysyłka tylko na terenie Polski, listem zwykłym priorytetowym.

Biorąc udział w rozdaniu akceptujesz warunki oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wysyłki nagród.

Życzę Wam wszystkim powodzenia!!!

Bardzo dziękuję Wydawnictwu Szara Godzina za otrzymanie egzemplarza do konkursu.

22 komentarze:

 1. Zgłaszam się z wielką radością ��

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się :)
  Udostępniłam info o konkursie na fb :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się. Udostępniłam na Fb.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również się zgłaszam i już udostępniam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka właśnie dziś do mnie dotarła. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgłaszam się i udostępniam fb

  OdpowiedzUsuń
 7. Zglaszam sie. To moze byc ciekawa lektura

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna książka i do niej dodana zakładka:) Chłopiec , którego twarzy nie znamy, jeno odbicie postaci w kałuży oglądamy. Za nim stoi jakaś kamienica. To chyba jest Wschodnia ulica. A zakładka? Oooo!!!! Zakładka, to dopiero jest tajemnica i gratka. Katji, blogerki zakładka:) Ile serca i pracy włożyła, kiedy ją dla nas tworzyła?:) Te krokusy, to przecież wiosenne są kwiatki. Co z drugiej strony Katja ukryła? Komu tę tajemnicę wyjawiła? Wyjawiła? Nie, dopiero niedługo wyjawi:) Komu zdradzi ? Niedługo dowiemy się chyba. Do walki o książkę, zakładkę razem z Wami staję , a Wydawnictwu Szara Godzina , uśmiechy rozdaję:):)

  OdpowiedzUsuń
 9. ,,Chłopiec z ulicy Wschodniej,,chciałabym przeczytać ,bo bolesne ,trudne wspomnienia zwłaszcza dzieci mających w domu oprawcę są mocno skrzywdzone przez los,zaś my czytając uczymy się wrażliwości,spojrzenia na pewne sprawy i dostrzegania rzeczy ,które czasem umykają.-ZGŁASZAM SIĘ

  OdpowiedzUsuń
 10. Książek nigdy dość, a zakładki też zbieram, więc zgłaszam się z przyjemnością!🖐️

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się z ogromną przyjemnością ☺

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo chętnie przeczytam, książki to moje oderwanie się od rzeczywistości, chwila tylko dla mnie. Beata( obserwuję z konta męża 😀).

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgłaszam się z przyjemnością ☺️ z chęcią zagłębie się w tą książkę, a i zakładką nie pogardzę bo znam już możliwości autorki 😉 i wiem że napewno jest cudna ❤️

  OdpowiedzUsuń
 14. Biorę udział w konkursie z wielką przyjemnością

  Trzymam kciuki i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziękuję bardzo wszystkim za udział w konkursie. Niebawem podam wyniki.
  Koniec przyjmowania zgłoszeń. Katja

  OdpowiedzUsuń