wtorek, 17 marca 2020

"Wszystko jest możliwe"- Katarzyna Janus- zapowiedź Wydawnictwa FiliaWitajcie,

W zapowiedziach Wydawnictwa Filia widnieją różne tytuły. Zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Dzisiaj chciałam Wam polecić powieść Katarzyny Janus zatytułowaną "Wszystko jest  możliwe". Premiera planowana jest na 25 marca 2020 roku.Grafika, którą widzicie powżej to moja odpowiedź na to co proponuje wydawca. Zostawiam Was zatem z notą, która nieco przybliży Wam tą książkową zapowiedź. Nie ukrywam, nie znam pióra Katarzyny Janus, więc powieść, którą proponuje Wydawca będzie idealną okazją by bliżej poznać autorkę.

Zawsze jest czas, by rozpocząć nowe życie. Nawet jeśli czasem tego nie chcemy, warto zaryzykować. Bo szczęście i miłość mogą czekać tuż za rogiem. 

W wyniku perfidnej intrygi kolegi z pracy, Alicja zostaje pozbawiona prawa wykonywania zawodu. Jako lekarka nie może się z tym pogodzić. Jednak nie pozostaje jej nic innego, jak zupełnie zmienić swoje życie. Przenosi się do małego miasteczka w Karkonoszach. Tam, wśród pięknych górskich pejzaży, pragnie uporządkować swoje życie. Wynajmuje mały drewniany domek, przygarnia psa Mądralę i kota Narzekalskiego i podejmuje pracę w lokalnej restauracji. Ale zamiast upragnionego spokoju na jej drodze stają dwaj, zupełnie od siebie różni, mężczyźni. Zakochuje się w niej sympatyczny alpinista, Kostek, jednak jej serce może skraść ktoś inny. Chociaż Alicja nie myśli o nowej miłości, los ma dla niej inne plany.

Który z mężczyzn zdobędzie serce Alicji? Jak potoczą się dalsze losy niesłusznego oskarżenia i niesprawiedliwego wyroku skazującego? Jaką rolę w życiu Alicji odegra mała dziewczynka z patologicznej rodziny?
W malowniczych Karkonoszach, wśród życzliwych mieszkańców małego górskiego miasteczka, życie toczy się swoim torem.
Dajcie się ponieść pięknej opowieści o trudnych wyborach i poszukiwaniu szczęścia.

Znalezione obrazy dla zapytania: Filia wydawnictow

 Ja już czekam na tą książkę, a Wy?

Katja

5 komentarzy:

 1. Ja również nie znam autorki i z przyjemnością książkę przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również nie znam autorki i z przyjemnością książkę przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Literacko" Karkonosze kojarzą mi się z powieściami Pani Kordel. Mam nadzieję,że w książce Katarzyny Janus znajdę ciekawą historię wpisaną w przepiękne krajobrazy karkonoskich lasów i gór.

  OdpowiedzUsuń
 4. To może być ciekawa i piękna opowieść :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hm, brzmi trochę znajomo, chętnie sprawdzę ile jest mnie w tej powieści :)

  OdpowiedzUsuń