środa, 4 września 2019

"Sekret Antykwariusza"- Paweł Jaszczuk- przesyłka od Wydawnictwa Szara Godzina

Witajcie,

W mojej skrzynce pocztowej zagościła dziś przesyłka od Wydawnictwa Szara Godzina. W niewielkiej rozmiarowo kopercie mieściła się najnowsza powieść  pt"Sekret Antykwariusza" autorstwa Pawła Jaszczuka.  Nie ukrywam, opis znajdujący się na stronie Wydawnictwa Szara Godzina bardzo mnie zainteresował i dlatego też postanowiłam zmierzyć "oko w oko" się z treścią powieści.

Zostawiam Was krótką notą dotyczącą "Sekretu". Mam nadzieję, że Was zainteresuje i zaciekawi i...spowoduje, że z przyjemnością, jeśli okazja się nadarzy sięgniecie po "Sekret Antykwariusza".

"Każde miejsce ma swoją tajemnicę. Piotr Stocki prowadzi antykwariat. Pewnego dnia wyjeżdża z miasta, aby spotkać się z kimś i spłacić zaległy dług. Spirala nieprawdopodobnych zdarzeń wciąga mężczyznę w machinę zbrodni, a mroczny sekret z przeszłości daje o sobie znać. Dawne grzechy wychodzą na jaw.
Kim tak naprawdę jest Piotr Stocki? Czy jego zmorą i przekleństwem jest antykwariat?

Wciągająca intryga i narastająca z każdą stroną powieści groza stanowią finezyjną mieszankę kryminału i thrillera psychologicznego. Sekret antykwariusza to powieść trzymająca w napięciu aż do zaskakującego zakończenia." *

*Opis pochodzi ze strony Wydawnictwa Szara Godzina

Niebawem recenzja.

Pozdrawiam,
Katja
6 komentarzy:

  1. Zapowiada się interesująca lektura .Z wielką ciekawością przeczytam tym bardziej ,że to będzie moja pierwsza książka napisana przez Pawła Jaszczuka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hmm opis to jest znany szkoda, że nie dałaś swojej opinii

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie znam autora i z chęcią przeczytam tę powieść. Czekam na recenzję.

    OdpowiedzUsuń