środa, 9 października 2019

"Szczypta nadziei"- Agnieszka Olejnik- zapowiedź

Witam,

Mimo, że dopiero mamy październik to wydawnictwa książkowe już szykują wachlarz fantastycznych powieści, które wprowadzają czytelnika w nastrój świąteczny, zimowy, nostalgiczny.

Korzystając z chwili wolnego czasu postanowiłam, że co jakiś czas będę również na blogu pokazywać Wam różne zapowiedzi książkowe, które "ubiorę" w  grafiki. Od pewnego czasu staram się nauczyć tej umiejętności, by piękne okładki powieści prezentowały się równie ładnie na wszelkich plakatach, które będę Wam prezentować.

Oto pierwsza propozycja. Pragnę Wam przybliżyć najnowszą powieść Agnieszki Olejnik pt."Szczypta nadziei", której premiera już niebawem, bo 16.10.2019 roku. W tym miejscu pragnę nadmienić, że czytelnik ponownie przeniesie się do dworku w Miłosnej, czyli znów spotkamy się z bohaterami znanymi już z książki "Dworek  w Miłosnej'.

Poniżej grafika mojego autorstwa oraz cytat pochodzący z książki... i słów kilka o samej publikacji, zaczerpnięte ze strony wydawnictwa."Daj się uwieść niespiesznemu rytmowi życia w cichym miasteczku Miłosna.
Zapraszamy do pięknego dworku w stylu angielskim. Odpocznij w miękkim fotelu i rozkoszuj się gorącą herbatą z nutą bergamotki.
W urokliwym dworku w Miłosnej trwają przygotowania do świąt. Ada, która leczy złamane serce, wraca na jakiś czas do dawnego mieszkania, by nabrać dystansu do tego, co łączyło ją z Igorem. Jej syn Dawid przeżywa pierwszą miłość i wreszcie znajduje przyjaźń. Monika chce odzyskać zaufanie męża i odbudować rodzinę.Czy każdemu z nich nadchodząca Gwiazdka przyniesie wymarzone prezenty?'*


Zaciekawiłam?
Ja już nie mogę się doczekać...


Katja

7 komentarzy:

 1. Książka zapowiada się bardzo ciekawie. Będę miała ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaciekawiłaś, także piękną grafiką :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie w tym roku się trochę zdziwiła, że już są zapowiadane powieści świąteczne. Samą książkę będę miała na uwadze.
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro w dworku w Miłosnej trwają już przygotowania do świat to pewnie trzeba zrobić wykaz prezentów pod choinkę .A ta książka na pewno trafi na tę listę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytałam i polecam!To mądra i wartościowa książka!Piękna grafika,chciałoby się chcieć aby tegoroczna zima taka była jak na Twojej fotografii.

  OdpowiedzUsuń
 6. oooo jak zimowo! Jestem ciekawa co dalej...

  OdpowiedzUsuń